Cyrek Finances Logo
HomeOfertaBlogKarieraKontakt
Cyrek Finances Logo
HomeOfertaBlogKarieraKontakt
P
09 maja 2023 | rok temu | Piotr Pawulski
Księgowość

Kompleksowa obsługa księgowości w Aleksandrowie Łódzkim

Kompleksowa obsługa księgowości w Aleksandrowie Łódzkim

Księgowość jest nieodłącznym elementem prowadzenia działalności gospodarczej. Pozwala ona na kontrolowanie wydatków, przychodów oraz wykrycie ewentualnych nieprawidłowości. Przedsiębiorcy są zobligowani do rejestrowania pełnej dokumentacji finansowej, w której odnotowują transakcje związane z prowadzoną działalnością.

Niektórzy właściciele firm zdecydują się na samodzielne prowadzenie księgowości. Jednak, aby móc skupić się na innych istotnych kwestiach związanych z rozwojem firmy, warto oddać księgowość w ręce specjalistów.

Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług sprawdzonego biura rachunkowego w Aleksandrowie Łódzkim, przychodzimy z pomocą!

Zalety korzystania z usług biura rachunkowego

Prowadzenie ksiąg handlowych na własną rękę może przysporzyć przedsiębiorcom wiele stresu i jest czasochłonne. Kontrolowanie księgowości, opodatkowania, czy comiesięczne zestawianie faktur może być uciążliwe w natłoku innych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

W takiej sytuacji najlepiej zlecić księgowość odpowiednim specjalistom. Cyrek Finance to biuro rachunkowe, które posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, a także kadr i płac na najwyższym poziomie.

Korzystanie z wyżej wspomnianych usług przynosi wiele korzyści, wśród których możemy wyróżnić:

Specjalistyczna wiedza

Biura rachunkowe zatrudniają wyszkolonych i doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności w zakresie rachunkowości, podatków i przepisów prawnych. Mają oni aktualne informacje na temat zmian w przepisach podatkowych i są w stanie skutecznie zastosować je w Twojej firmie.

Oszczędność czasu

Rachunkowość może być czasochłonna i skomplikowana, szczególnie jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy w tym zakresie. Zatrudnienie biura rachunkowego pozwoli Ci skoncentrować się na prowadzeniu swojego biznesu, podczas gdy specjaliści zajmą się wszystkimi aspektami rachunkowości i podatków.

Uniknięcie błędów

Błędy w prowadzeniu księgowości i składaniu deklaracji podatkowych mogą prowadzić do niepotrzebnych kłopotów i sankcji finansowych. Biuro rachunkowe ma na celu minimalizację ryzyka popełnienia takich błędów, poprzez dbałość o poprawność i kompletność dokumentacji finansowej oraz składanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Planowanie finansowe i optymalizacja podatkowa

Biura rachunkowe mogą również pomóc w opracowaniu skutecznego planu finansowego i optymalizacji podatkowej. Poprzez analizę finansów i zrozumienie specyfiki danego biznesu, doradcy rachunkowi mogą znaleźć sposób na optymalizację podatku dochodowego i zwiększenie efektywności finansowej Twojej firmy.

Ścisła kontrola

Korzystanie z usług biura rachunkowego zapewnia także dokładne śledzenie wszystkich transakcji finansowych Twojej firmy oraz regularne raportowanie. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad swoimi finansami i możesz podejmować odpowiednie decyzje biznesowe.

Porady i wsparcie

Biura rachunkowe oferują nie tylko usługi księgowe, ale także doradztwo biznesowe. Ich doświadczenie i wiedza mogą być niezwykle cenne, gdy potrzebujesz porady dotyczącej rozwoju swojego biznesu, planowania inwestycji czy rozliczeń z partnerami biznesowymi.

Dlaczego warto nam zaufać?

Mimo że siedziba naszej firmy mieści się w Zgierzu, chętnie podejmiemy współpracę z firmami z Aleksandrowa Łódzkiego. Odległość nie stanowi dla nas problemu, a bliskość obu miast pozwala na umówienie szybkiego spotkania w celu omówienia współpracy lub dostarczenia niezbędnych dokumentów.

W Cyrek Finance gwarantujemy naszym klientom doświadczenie, wysoką jakość usług, terminowość oraz ochronę danych, co sprawia, że jesteśmy godnym zaufania wsparciem dla Twojego biznesu.

Naszą pracę opieramy na przygotowaniu merytorycznym, a także rzetelności osób pracujących w naszym biurze rachunkowym, co ma bezpośredni wpływ na jakość pracy i poziom obsługi.

Usługi księgowe są skierowane głównie do spółek akcyjnych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz firm, które potrzebują kompleksowej obsługi księgowej. Zapewniamy również kompleksową obsługę finansową, a także zarządzanie kadrami i płacami.

Kompleksowe usługi biura rachunkowego w Cyrek Finance

W naszym biurze rachunkowym doskonale rozumiemy wyzwania i potrzeby przedsiębiorców z Aleksandrowa Łódzkiego. Zakres usług jakie oferujemy podzieliliśmy na trzy obszary. Spośród nich możesz wybrać te, które będą dla Ciebie najkorzystniejsze i pomogą w prowadzeniu Twojej firmy.

Kadry i płace

 • Prowadzenie kart wynagrodzeń, akt osobowych i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy;
 • Sporządzanie listy płac, deklaracji PIT i ZUS;
 • Wyliczanie wynagrodzenia za pracę, czas choroby oraz inne składniki przewidziane przepisami prawa i regulaminami wynagrodzenia;
 • Określanie przedpłaty podatku dochodowego od osób prywatnych oraz składek na ZUS;
 • Przygotowywanie rocznych raportów na temat uzyskanych dochodów i wpłaconych zaliczek na podatek dochodowy od osób prywatnych.

Księgowość i rachunkowość

 • Prowadzenie rejestrów VAT i sporządzanie deklaracji VAT;
 • Księgowanie dokumentów księgowych operacji gospodarczych;
 • Ustalanie wyniku finansowego, podstawy opodatkowania oraz wysokości podatku dochodowego oraz sporządzanie deklaracji podatkowych;
 • Rejestrowanie i śledzenie majątku trwałego oraz wartości niematerialnych i prawnych
 • Weryfikacja poprawności dokumentów księgowych;
 • Przygotowywanie rocznego raportu finansowego zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości oraz raportów GUS i NBP;
 • Sporządzanie miesięcznych raportów finansowych o wynikach działalności, wspieranie procesu zarządzania poprzez analizę wyników.

Doradztwo finansowe

 • Pomoc przy założeniu podmiotów gospodarczych;
 • Wsparcie w procesie przekształcania jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością;
 • Organizacja rachunkowości w firmie;
 • Zarządzanie kosztami w celu ich redukcji lub osiągnięcia optymalizacji podatkowej;
 • Kontrola wewnętrzna (audyty ksiąg podatkowych i rachunkowych);
 • Wsparcie przy wyborze źródła finansowania działalności (leasing, kredyt, dotacje).

Skontaktuj się i poproś o wycenę dla Twojej firmy

Jeżeli prowadzisz firmę w Aleksandrowie Łódzkim i zainteresowała Cię nasza oferta, koniecznie skontaktuj się z nami i umów na spotkanie w celu omówienia szczegółów współpracy.

Możesz wybrać dogodną dla siebie formę kontaktu – mailową, telefoniczną, bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego, by w prosty sposób opisać swoje oczekiwania. Czekamy na Ciebie w naszym biurze mieszczącym się przy ulicy Łódzkiej 4/6 w Zgierzu!

S
 
arrow_up
Dzięki, że wpadłeś/aś
WRÓĆ NA GÓRĘ
Blog
Biuro rachunkowe Cyrek Finance Sp. z o.o. | Łódzka 4/6 | 95-100 Zgierz
Facebook